БК "Конструктив" - Про компанію

Конструктив - рішення складних технічних завдань на всіх стадіях будівництва

БК "Конструктив" - це високопрофесійна команда, сформована багаторічним досвідом, яка і сьогодні продовжує активно і впевнено розвиватися, підвищуючи кваліфікацію фахівців, покращуючи сервіс і якість виконуваних робіт, а також дотримуючись найвищих стандартів в будівництві!

Будівельна компанія "БК Конструктив", виходячи від побажань замовника, допоможе реалізувати проекти житлового, комерційного та промислового призначення будь-якої складності, з різними умовами будівництва та експлуатаційними параметрами.

Виконані контракти представлені в нашому архіві . Вони демонструють здатність компанії виконувати роботи, що відповідають найвищим вимогам.

Основні послуги, що надаються БК "Конструктив" - професійне внутрішнє оздоблення, влаштування бетонних та полімерних підлог, фасадні роботи, будівництво котеджів, крім того, в разі потреби зазначені роботи можуть супроводжуватися і виконанням проектів з архітектури і дизайну.

Компанія підтримує зв'язок з інвесторами, замовниками і генеральними підрядниками і завжди прагне створити партнерські відносини міцними і довгостроковими.

Значними перевагами компанії можна відзначити не тільки застосування сучасних методів проектування і будівництва, а й наявність сучасного обладнання та навченого персоналу, а також готовність запропонувати різні варіанти оплати.

Наші Послуги

Наші Клієнти

Компанія UDP

Девелоперська компанія UDP - один з основних клієнтів СК "Конструктив". Виконання робіт проводилося в житлових комплексах «Новопечерські Липки» і «Бульвар Фонтанів».

Житловий комплекс Бульвар Фонтанів

Житловий квартал Новопечерські Липки

Наші партнери